Golavt logo Tuji nogomet

Traoré iz Empolija v Fiorentino

Fiorentina je obvestila javnost, da so se dogovorili 19-letnim Hamedom Juniorjem Traoréjem iz Empolija. Letošnjo bo kot posojen igralec Fiorentine končal pri Empoliju.

19-letni Hamed Junior Traoré je vezist iz Slonokoščene obale, ki je začel svojo nogometno pot pri domačem klubu Boca Barco. Leta 2017 se je preselil v Italijo k Empoliju, kjer je dočakal ognjeni krst v članskem nogometu. V naslednji sezoni bo obleke vijolični dres Fiorentina, ki ga je kupila za približno 12 milijonov evrov. Kluba sta se dogovorila, da bo Traoré ostal v Empoliju do konca letošnje sezone. Traoré je tudi član reprezentant reprezentance Slonokoščene obale do 20 let.

Janez Borovnica s.p.

Izvaja vse geodetske storitve, nudi pomoč pri svetovanju in zastopanju v upravnih geodetskih postopkih zemljiškega katastra.

Spletni bonton
Spoštovani bralci in pisci spletnih forumov, veseli smo vaših odzivov in mnenj, saj smo prepričani, da lahko odprta debata pripomore k mnogim pozitivnim spremembam.

Komentar lahko oddajo le prijavljeni uporabniki. Prijavite se z vnosom svojega uporabniškega imena in gesla v obrazec na vrhu strani. V kolikor podatkov za prijavo še nimate, izpolnite brezplačno registracijo.

Uredništvo Golavta

Novica še ni bila komentirana.

Golavt logo Oddaje

Triglav presenetil Maribor

V prvem krogu nove sezone je Triglav presenetil Maribor v Ljudskem vrtu. Gost tokratne oddaje je mladi nogometaš Adam Vošnjak (Rudar Velenje). Tv oddaja | 69. oddaja | 1 d

V 68. oddaji je bil gost oddaje nogometaš Brava Jaka Ihbeisheh, ki se pripravlja na zgodovinsko krstno sezono v prvi ligi.

Včeraj se je končalo svetovno prvenstvo v Franciji na katerem so Američanke še četrtič osvojile naslov svetovnih prvakinj. Prav je, da naredimo eno analizo turnirja. Včeraj se je končalo svetovno prvenstvo v Franciji na katerem so Američanke še četrtič osvojile naslov svetovnih prvakinj. Prav je, da naredimo eno analizo turnirja.